WE DRIVE

YOU CLIMB

Fontainebleau

TRIPY

Výlety do francúzskeho Fontainebleau spojené s kurzom boulderingu sú vlajkovou loďou Climbingbusu. Kurzy zahŕňajú ubytovanie v našom vlastnom plne vybavenom Boulderbase, dopravu z a na letisko (platí pre CDG a Orly; Paríž Beauvais je s príplatkom 15€), chutné spoločné večere, bouldermatky, magnézium a Tomasove know-how o oblastiach a bouldroch vo Fontainebleau. Je možné si priplatiť aj individuálny koučing za 50€ (5 x 1h) vrámci osobného lezeckého projektu alebo všeobecného zlepšovania lezeckej techniky.

 
 

Fly&Climb Font II

14.-21.11.2020

Posledný a jediný cezsviatkový trip je ideálna voľba pre tých, čo chcú využiť deň voľna a užiť si chladné podmienky

Fly&Climb

290€

Fly&Climb Font I

7.-14.11.2020

Druhý novembrový trip už sľubuje chladnejšie podmienky vhodné aj na ťažšie prelezy

Fly&Climb

290€

 
G-E-B3-Tomaso-KingdaKa8A+-2.jpg

Tour des Alpes

Tour des Alpes Short

12.-15.9.2020

Štvordňovka nabitá lezením na žule v rakúskych Alpách. Lezieme kam nás počasie zaveje ale highlightom bude určite Maltatal, Felbertal, Zillertal, Otztal alebo Silvretta. Kempovačka, nádherné výhľady a žula na všetky spôsoby aj to je bouldering na Tour des Alpes.

200€

Leonidio

28.11.-5.12.2020

Niet nad to uzavrieť vonkajšiu skalkársku sezónu na hrejivom južnom slniečku a parádnom červenom prímorskom vápenci v Grécku a nechať starosti z končiaceho sa roka za sebou. Slnko, more, tufy, prívetiví domáci a nekonečné vytrvalostné cesty v nevyšmýkaných oblastiach. To je už klasický lanový trip s Climbingbusom.

350€

Surf&Climb Tenerife

Január 2021

Surfovanie, podobne ako lezenie je o voľnosti a spätosti s prírodou. Kým pri lezení sa snažíš pochopiť skalu, surf ťa naučí pochopiť oceán. Za týždeň si užiješ veľa jedného aj druhého!

520€

pROCKsecco - short

1.-4.10.2020

More je ešte teplé, turisti sa už pri ňom ale tak húfne neválajú a aj na južne otočených skalách sa už dá vydržať celý deň. Cez predĺžený víkend v okolí talianskeho Prosecca si nielen perfektne zalezieš ale si aj oddýchneš pri mori a vychutnáš si taliansku pizzu a prosecco.

220€

cROCKatia

December 2020

More a skaly sú odvekí rivali o pobrežie - skaly ho chránia, more sa ho snaží dobyť. My ale máme radi obe a tak si ich môžeš užiť aj ty! Cez predĺžený víkend pri mori si stihneš zaliezť do sýtosti v najlepších oblastiach Istrie, ochutnať stredomorskú kuchyňu, spláchnuť to chorvátskym vínkom a otužilí sa aj okúpu.

220€

Hyperactive Tenerife

Január 2021

Náš prvý trip v štýle Hyperactive. Je to spojenie toho, čo každý atívny outdoorista miluje - lezenie, turistika, surf a bicykel. Tieto štyri aktivity ti naplnia týždeň tak, že sa z aktívnej dovolenky stane hyperaktívna!

550€

pROCKsecco

3.-11.10. 2020

Ak máš ešte veľa nevyčerpanej dovolenky, tak si s nami užívaj Prosecco celých 9 dní (sobota-nedeľa) a okrem perfektného skalného lezenia na talianskom pobreží, zbehneme aj do Slovinska a stihneš si vyskúšať aj DWS nad morom.

380€

Fly&Climb Tenrife

Január 2021

Tenerife je ostrov večnej jari, takže je ako stvorený na lezenie. Za týždeň si zalezieš alebo zabouldruješ do sýtosti a spoznáš krásy tohoto krásneho ostrova v Atlantickom oceáne.

420€

© 2017 by Think Bigger

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Vimeo - Black Circle