LEVEL

UP!

PRIDAJ LEVEL SVOJMU LEZENIU

triangel 4.jpg

+Level UP je unikátne spojenie atmosféry CLIMBINGBUS tripov a praktického prínosu Tomasových workshopov. Je to týždeň nabitý lezením a všetkým čo treba k tomu, aby si sa v ňom mohol/mohla v ňom posunúť ďalej. Od rannej jógy, cez denné lekcie a koučing na skalách až po večernú fyzio regeneráciu a kompenzáciu. 

+Level UP je aktívna dovolenka s vysokou pridanou hodnotou zručností a skúseností, z ktorých budeš ťažiť ešte veľmi dlho. Okrem praktických zručností odídeš s mnohými inšpiráciami k zdravému životnému štýlu a spoznáš nových zaujímavých ľudí.

+Level UP je určený pre všetky výkonnostné kategórie, pretože aj skúseným a dlhoročným lezcom sa zíde vrátiť sa občas k základom a upraviť ich aby sa mohli ďalej rozvíjať. Pre začínajúcich lezcov je +Level UP nenahraditeľným "boostom" k rýchlejšiemu zlepšovaniu sa a správnym solídnym základom.

+Level UP ťa motivuje k tomu, aby sa z teba stal/a kvalitnejší/a lezec/lezkyňa nie len silnejší/a. Pretože aj keď na čas vypadneš z lezenia a zoslabneš, naučené zručnosti ti už nikto nevezme a dostaneš sa do nich rýchlo.

ZLEPŠIŤ SA ZA TÝŽDEŇ?

Áno dá sa zlepšiť za týždeň, dokonca výrazne - hlavne ak sa bavíme o technike nôh a úspornejšom lezení. Počas programovo nabitého týždňa sa zameriame hlavne na odbúranie bariér, ktoré ti v zlepšení bránia a naučíme ťa veľa rôznych trikov a cvikov, ktoré budú akousi skratkou k tvojmu zlepšeniu. Zlepšovať sa cez nadobúdanie nových zručností, techník a pohybov je navyše aj veľmi efektívne, keďže nadobudnuté schopnosti zostávajú podstatne dlhšie ako natrénovaná sila a vytrvalosť.

V prvom rade sa naučíš veriť nohám. Naučíme ťa ako správne stáť aj na malých stupoch a na trenie a prelomíme spolu ten začarovaný kruh: neverím nohám, tak do nich netlačím - netlačím do nich tak mi šmýkajú - šmýkajú mi, tak im neverím. Keď budeš vedieť poriadne stáť, môžeme sa začať hýbať a pridávať do toho ruky, ktoré majú pri lezení vo Fontainebleau často tiež špeciálnu úlohu. Cieľom celého týždňa je čo najviac previazať ruky s nohami, aby sa dokázali efektívne podporovať - zručnosť, ktorá je esenciálna a hlavne univerzálne využiteľná pri akomkoľvek lezení. +Level UP Fontainebleau sa viac dočítaš tu...

ČO MI DÁ BOULDROVÝ TÝŽDEŇ LEVEL UP?

To aké ťažké cesty dokážem liezť na skalách s lanom je vo väčšine prípadov ovplyvnené viac faktormi ako iba aktuálnou fyzickou výkonnosťou. Podobne ako pri bouldroch, aj tu sa primárne budeme venovať nohám,pretože tie dokážu odľahčiť rukám a ušetriť veľa sily. Ďalším dôležitým faktorom je strach a cesta k jeho odbúraniu je aj cez zvyšovanie sebadôvery, ktorá stojí práve na kvalitných základoch ovládania nôh a rúk. Cieľom celého týždňa je z teba spraviť sebavedomejšieho lezca a sebavedomejšiu lezkyňu, tak aby si sa naučil/a naplno využívať už svoj aktuálny potenciál a na ňom mohol/a ďalej stavať a rozvíjať ho aj konvenčným tréningom. Viac o +Level UP! Leonidio. O Tenerife už čoskoro!

ČO MI DÁ TÝŽDEŇ LEVEL UP NA LANE?