EXPLORE

THE WORLD

Adventures

DOBRODRUŽSTVÁ

Dobrodružstvá sú veľké výpravné tripy za oceán, na miesta ktoré sú neskutočne krásne a ako stvorené pre lezenie - so stabilnou klímou a rozvinutým lezeckým zázemím, miesta kde keď raz zavítaš, budeš sa musieť stále vracať. Okrem letenky a vízových poplatkov sú dobrodružstvá all-inclusive, takže ak sa nehodláš utrácať veľa za darčeky alebo priveľmi hýriť, vieš presne koľko ťa také dobrodružstvo bude stáť.

 

Lofoty - Nórsko

2 týždne júl 2021

Ak existuje nebo na zemi, tak Lofoty svojou krásou musia byť niekde veľmi blízko neho. Esteticky dokonalé spojenie hôr a mora spája CLIMBINGBUS do super mixu boulderingu a trekkingu v období, keď slnko nezapadá.

Fly&Climb Plus

600€

Book Now

Rocklands - Južná Afrika

2 týždne august 2021

Mekka boulderingu južnej pologule je neopísateľným lezeckým aj cestovateľským zážitkom. V cene je okrem Fly&Climb štandardu aj safari a výlet k Mysu dobrej nádeje.

AAA*

1600€

Book Now

Moab - Utah

2 týždne merec 2022

Utah je svetoznámy hlavne pre špárové lezenie na sýto červených útesoch a vežiach. Okolie Moabu poskytuje všestranné vyžitie od boulderingu, cez športové cesty až po krásne viacdĺžky a každý restday strávime v inom národnom parku.

AAA*

1500€

Book Now

Bishop - Kalifornia

2 týždne február 2022

Bouldering v svojej najčistejšej forme a na mieste kde jeho americká podoba vznikala v polovici minulého storočia. Bishop nie je len lezenie, ale aj prírodné horúce kúpele a výlety na krásne miesta v Sierra Nevade a White Mountains.

AAA*

1500€

Book Now

Fly&Climb Plus

V cene je doprava od miesta doletu po miesto odletu, erárny lezecký materiál (bouldermatka, lano, expresky), polpenzia, kempingové vybavevie (stan, karimatka, stolička, riad), ubytovanie (kemp/bungalow/apartmán/RV), lezecký support

V cene nie je letenka, strava počas dňa, vstupné na atrakcie (lezecká stena, múzeá, parky...).

*All-Around-Adventure

V cene je doprava od miesta doletu po miesto odletu, erárny lezecký materiál (bouldermatka, lano, expresky), plná penzia, kempingové vybavevie (stan, karimatka, stolička, riad), ubytovanie (kemp/bungalow/apartmán/RV), lezecký support, vstupné na atrakcie vrámci programu (lezecká stena, múzeá, parky...).

V cene nie je letenka, vstupné na atrakcie mimo programu (lezecká stena, múzeá, parky...).